Благодійний вечір «Ніч проти бідності» зібрав 84 тис. грн. для жінок у кризових ситуаціях

  • 03.10.2014, 18:21
  • 488
У Львові на благодійному вечорі «Ніч проти бідності», що відбувся 30 вересня, зібрали 84 тис. грн. для ремонту будинку, який стане новим Центром інтегральної опіки для жінок у кризових ситуаціях. Кошти було зібрано за рахунок вхідних квитків, благодійного аукціону та благодійних внесків.

Зібрані кошти спрямують на створення нових можливостей для осіб, які потрапили у кризову ситуацію, внаслідок військових дій на Сході, та на створення індивідуальних кімнат для жінок з дітьми. Про це повідомляють організатори заходу МГО «Народна допомога – Львів».

Благодійний вечір «Ніч проти бідності» ми проводимо вперше,  і я радий, що зустрів тут знайомі обличчя, з якими йду пліч-о-пліч не перший рік. Також тішить, що прийшло чимало відомих людей, представників влади, журналістів, а також і львів’ян. Дякую всім, хто підтримав цей Вечір. Зібрані кошти дадуть змогу створювати нові можливості, які будуть спрямовані на подолання бідності. Ми ще на крок наблизилися до цілі – подолаємо бідність.

Юрій Лопатинський, організатор заходу та директор МГО «Народна допомога – Львів»

Зокрема, під час благодійного вечора за рахунок вхідних квитків, благодійного аукціону та благодійних внесків було зібрано 84 тис. грн.

Всього на торги благодійного аукціону було виставлено 5 лотів, а саме: екскурсія Львовом із Петром Радковцем, сніданок на терасі Українського католицького університету із Ярославом Грицаком, weekend  у львівському готелі «Атлас Делюкс», cніданок із мером Львова Андрієм Садовим та ікона св. Анастасії.

Стартова ціна усіх запропонованих лотів становила 1 000 гривень. Найдорожче учасники аукціону оцінили сніданок із мером Львова та ікону св. Анастасії.

Між нашими країнами існує довгорічна співпраця. Один із проектів – це співпраця з австрійською ГО «Фольксгільфе» і українською ГО «Народна допомога». Я дуже тішуся можливістю бути у цьому місці і бути учасником цього проекту. Ми знайшли дуже хорошого планера і налагодили добру співпрацю. Я вперше у Львові, і містом та сердечністю людей я дуже вражена.

Агнес Паріл, представник Федерального міністерства праці, соціальної політики та захисту прав споживачів Департаменту білатеральних стосунків та міжнародних зв'язків Австрії

Благодійний вечір також підтримали: генеральний директор національної телекомпанії України, засновник проекту «Відкриті руки» Зураб Аласанія, голова комітету Інформації та ЗМІ Асоціації випускників семінару Аспен-Україна Олеся Жулинська, директор фонду Олени Пінчук «Антиснід» Ольга Руднєва та інші.

Благодійний вечір «Ніч проти бідності» відбувся в рамках  VII Екуменічного соціального тижня. Організатори: МГО «Народна допомога – Львів», компанія «ДікАрт» та Інститут Екуменічних Студій УКУ.