У Львові наближатимуть дитячі мрії

  • 21.05.2015, 14:03
  • 1142
  • Марта Більська
До Міжнародного дня захисту дітей вихованці із сиротинця «Добре серце», що в селі Новий Милятин, та будинку сімейного типу при греко-католицькому монастирі з міста Бібрка приїдуть до Львова, щоб на один день стати дорослими.

Протягом двох днів діти спробують себе в таких професіях, як ветеринар, вчитель, журналіст, флорист, кінооператор, лікар, міліціонер, модельєр одягу, офіціант, перукар, повар, співак, стоматолог та футболіст.

Ми зібрали побажання дітей стосовно того, ким вони хочуть стати, коли виростуть. 1 і 3 червня ми привеземо їх до Львова і допоможемо їм спробувати себе в обраній професії. Діти зможуть відчути її переваги та недоліки і зрозуміють, чи це та мрія, якої вони прагнуть. Також ми шукаємо волонтерів, які могли б супроводжувати дітей під час майстер-класів.

координатор проекту Марта Присяжнюк

Допомогти із реалізацією дитячих мрій уже зголосились Науково-медичний центр «Святої Параскеви», модельєр Оксана Муха, співачка Олеся Киричук, телерадіокомпанія «Львів».

Зареєструватись волонтером можна за формою: https://goo.gl/iiNBgb.

Дізнатись більше про проект «Наближаючи дитячі мрії» можна за телефоном 050-373-15-96 або за посиланням http://sverbyvus.org.ua/ua/proects/kids-dreams-come-true/.