У Львові продовжують наближати дитячі мрії

  • 03.06.2015, 18:35
  • 1263
  • Марта Більська
Сьогодні, 3 червня, вихованці будинку сімейного типу при греко-католицькому монастирі з міста Бібрка приїхали до Львова, щоб обрати собі професію. Така акція уже відбувалась в понеділок, 1 червня. Тоді професії опановували 14 дітей з інтернату «Добре серце» (с. Новий Милятин).

Діти опановували професію журналіста та оператора спільно із ТРК «Львів», навчалися стоматології разом із Олесею Киричук, відвідали виробництво Оксани Мухи, відчули себе в ролі працівника ДАІ, доглядали за тваринами разом із ветеринарним центром VetMed, працювали кельнерами в Майстерні Шоколаду, побували на екскурсії в науково-медичному центрі Святої Параскеви, а також поспілкувалися із мотиваційним тренером Романом Кушніром. Завершився день зустріччю із Софією Фединою – співачкою, на яку, згідно з опитуванням, діти хотіли би бути схожими.

Ми зібрали побажання дітей стосовно того, ким вони хочуть стати, коли виростуть. 1 і 3 червня ми привезли їх до Львова і допомогли спробувати себе в обраній професії. Діти зможуть відчути її переваги та недоліки і зрозуміти, чи це та мрія, якої вони прагнуть.

координатор проекту Марта Присяжнюк

Дізнатись більше про проект «Наближаючи дитячі мрії» можна за телефоном 050-373-15-96 або за посиланням: http://sverbyvus.org.ua/ua/proects/kids-dreams-come-true/.

Переглянути, як відбулась акція в понеділок, можна за посиланням: https://www.facebook.com/sverbyvus.org.ua та http://vk.com/sverbyvus.