Львівський центр надання послуг учасникам бойових дій роз’яснює, хто з учасників бойових дій має право на першочергове отримання одноразової матеріальної допомоги

У зв’язку зі вступом в силу Ухвали №1177 від 20.10.2016 р. Про внесення змін до ухвали міської ради від 23.04.2015 р. № 4520 «Про затвердження Програми забезпечення житлом учасників антитерористичної операції», Львівський центр надання послуг учасникам бойових дій роз’яснює механізм роботи цієї Програми.

Львівський центр надання послуг учасникам бойових дій з 14 листопада розпочав прийом документів від учасників АТО на виплату одноразової матеріальної допомоги на вирішення соціально-побутових потреб у розмірі 100 тис. грн. з міського бюджету Львова і на включення до списків на отримання земельної ділянки за межами міста Львова. Станом на 15 листопада у Центрі зареєстровано 10 заяв учасників бойових дій згідно Програми №4520(зі змінами) «Про захист інтересів учасників антитерористичної операції». З яких: 2-є багатодітні, 1 має інвалідність ІІІ-ї групи, отриману внаслідок участі в бойових діях в зоні АТО, 1 учасник бойових дій - батько, який виховує дитину один, 6 в порядку загальної черги.

Хто має право на першочергове отримання матеріальної допомоги на вирішення соціально-побутових потреб?

Першочергове право скористатись цією Програмою мають: інваліди війни ІІІ-ї групи і самотні учасники АТО, які мають на утриманні неповнолітніх дітей; у другу чергу – багатодітні батьки та батьки, які мають на утриманні дитину з інвалідністю. Станом на 1 жовтня 2016 року у місті Львові зареєстровано 61 інвалід війни ІІІ-ї групи, 4 самотніх батька-учасника АТО, 70 багатодітних сімей учасників АТО, 31 учасник АТО, який виховує дитину-інваліда.

На виконання протокольного доручення комісії Львівського центру надання послуг учасникам бойових дій за участю представників громадських організацій та добровольчих військових формувань, працівники Центру в телефонному режимі повідомили пільгові категорії про те, що дана програма вступила в дію і вищеперелічена категорія учасників бойових дій має на неї першочергове право.

Кожен з них мають можливість отримати одноразову матеріальну допомогу на вирішення соціально-побутових потреб вже в цьому, 2016-му році, якщо звернуться до Центру з відповідною заявою до 28 листопада. Якщо зазначені категорії подадуть документи пізніше зазначеної дати, виплата буде здійснена вже у 2017 році.

Разом з заявою учасник АТО має подати визначений Ухвалою перелік документів:

Копії паспорта учасника АТО (1, 2, 10, 11 сторінки) та ідентифікаційного коду.

Довідку (форма № 2) про склад сім’ї та реєстрацію (дійсна протягом 1 місяця з моменту видачі), видана підприємством-балансоутримувачем житлового будинку, в якому зареєстровані заявники.

Копія посвідчення учасника бойових дій.

Копія довідки про безпосередню участь в АТО.

Копія довідки про те, що особі не надавалася у власність земельна ділянка для будівництва та обслуговування житлового будинку, видана Головним Управлінням

Держземагентства у Львівській області.

Копія посвідчення інваліда війни (при наявності).

Копія свідоцтв про народження дітей (для підтвердження статусу багатодітного батька).

Довідку з міської ради про перебування на квартирному обліку для учасників АТО (при наявності).

Копію посвідчення дитини-інваліда (при наявності)

Банківські реквізити.

Звертаємо увагу пільгових категорій, з метою пришвидшення процесу отримання виплати, сьогодні між Львівським центром надання послуг учасникам бойових дій, ЦНАП і Головним управлінням Держгеокадастру у Львівській області було досягнуто домовленості, щоб в Центрі працював спеціаліст ЦНАП, в якого можна замовити і отримати довідку про те, що особі не надавалася у власність земельна ділянка для будівництва та обслуговування житлового будинку.

Нагадаємо, за 2016 рік з міського бюджету на підтримку учасників АТО та їх родин було виділено 46 млн. грн.

Детальну інформацію та відповіді на всі питання можна отримати в Львівському центрі надання послуг учасникам бойових дій за адресою вул. Пекарська 41. Або за телефонами: (032) 254-61-16;  067 962 83 25;  063 434 65 46.

А також на сторінці в соціальній мережі: https://www.facebook.com/LCNPUBD/