Діти та молодь з інвалідністю побували в дельфінарії у м.Трускавець

Львівський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді 9 серпня організував краєзнавчо-туристичну поїздку в дельфінарій «Оскар», що у м. Трускавець, для дітей та молоді з інвалідністю. Діти змогли поспілкуватися з морськими тваринами та зробити фото на згадку, отримали багато незабутніх вражень та позитивних емоцій.

За словами організаторів, захід провели з метою пропагування природоохоронних ідей, популяризації знання про морських ссавців, а також з метою якісного дозвілля і релаксацію для дітей та молоді.

«Дельфіни – добрі та пустотливі ссавці з сімейства китоподібних. Вони здатні не тільки дарувати позитивний настрій, але й позбавляють стресу, негативних емоцій, хвороб. Доброзичливий характер дельфінів, їх природна комунікабельність та допитливість сприяють позитивним психологічним ефектам у дітей та дорослих. Дельфінарій познайомив з цими дивовижними тваринами, їх характером та звичками, продемонстрував віртуозні акробатичні номери, створені тренерами.

Діти та дорослі настільки були в захопленні від виступів дельфінів та морських котиків, їхніми стрибками високо над водою, іграми з м’ячами та кільцями, танцювальними вміннями (ламбада, вальс, брейк-данс), співами, акварельними малюнками, романтичними сценками, що їм аж перехоплювало подих. Глядачі одразу полюбили цих розумних і граційних тварин», - повідомили організатори.