Ветеранів АТО зі Львова та області запрошують взяти участь у V Всеукраїнському Форумі «Захоплені життям. Історії успіху ветеранів АТО»

  • 13.09.2017, 12:13
  • 966
  • Марія Демчина
Львівський центр надання послуг учасникам бойових дій та Проект «Воїну-гідна праця», ГО «Центр зайнятості Вільних людей» оголошують конкурсний відбір ветеранів АТО для участі в V Всеукраїнському Форумі «Захоплені життям. Історії успіху ветеранів АТО». Форум відбудеться 26 жовтня 2017 року у місті Львові.

«Під час заходу ветерани, які повернулися з війни і соціалізувалися через працевлаштування чи відкриття власної справи, презентуватимуть свої історії успіху. Колишні воїни відверто ділитимуться рецептами успіху, розповідатимуть про труднощі, які вдалось подолати та даватимуть корисні поради. Це історії перемог, які вражають та надихають. Для участі в Форумі запрошуємо ветеранів АТО зі Львова та області», - зазначають у Центрі надання послуг учасникам бойових дій.

Подати заявку на участь можуть самі ветерани, їх рідні, волонтерські та громадські організації до 22 вересня 2017 року за посиланням: goo.gl/KTVaXu

Зазначимо, що перший Форум «Захоплені життям історії успіху ветеранів АТО» пройшов у травні 2016 року у Києві. Тоді на захід завітало більше 110 відвідувачів, серед яких – представники ЗМІ, громадських організацій, міжнародних донорських організацій, провідних компаній України, ветерани АТО, ін.

Інформаційна кампанія «Захоплені життям. Історії успіху ветеранів АТО» у Львові реалізується в рамках діяльності громадської організації «Центр зайнятості Вільних людей» та Львівського центру надання послуг учасникам бойових дій. Проект здійснюється за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні та Львівської міської ради.

З питань інформаційного партнерства та акредитації звертайтесь: Заріна Акопянц, zarina1988ak@gmail.com, Анастасія Ковальчук, nastasi.kovalchuk@gmail.com