Підопічні Львівського терцентру побували на змаганнях зі стрільби з лука «Золота осінь 2017»

Львівський міський територіальний центр соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян долучився до акції «Тиждень фізичної культури та спорту у Львові», організувавши цикл заходів активного дозвілля для громадян літнього віку. Так, вчора у Львові стартували 54-ті Міжнародні змагання зі стрільби з лука «Золота осінь 2017», і літні львів’яни із задоволенням провели час, відвідавши змагання.

Зі слів організаторів, люди похилого віку з цікавістю стежили за перебігом змагань та спілкувалися з видатними спортсменами  минулого й сучасності.

Нагадаємо, цьогорічні змагання приурочені 60-річчю від дня заснування Львівської обласної федерації стрільби з лука, яка була утворена 1957 року у Львові та з якої почалося відродження спортивної стрільби з лука  в Україні. Саме у Львові відбувався перший чемпіонат світу зі стрільби з лука, і тут народилася, мешкає, вчиться, працює найбільша кількість лучників України, чиї імена назавжди залишилися в історії цього виду спорту, як чемпіонів так рекордсменів світу та Європи ще з часів, коли стрільба з лука робила перші кроки на світовій арені.