Відділ «Служба у справах дітей» ЛМР вітає усиновлювачів, батьків-вихователів, прийомних батьків, опікунів та піклувальників з Днем усиновлення

Завтра, 30 вересня, в Україні відзначають День усиновлення. Це свято тих, які допомагають дітям відчути родинний затишок, любов і турботу. Відділ «Служба у справах дітей» Львівської міської ради щиро вітає і дякує усім, хто небайдужий до дитячої долі, хто щодня допомагає дітям знайти свою сім’ю, даруючи надію на краще майбутнє.

«Шлях батьківства – це постійна і наполеглива праця та найблагородніша місія людини. Нехай справжньою винагородою для батьків будуть посмішки щасливих дітей, які даруватимуть радість, тепло та впевненість у завтрашньому дні.  

Висловлюємо велику вдячність всім, хто небайдужий до дитячої долі, усім, хто щодня допомагає дітям знайти свою сім’ю, дарує віру та надію на краще майбутнє. Щиро вітаємо із святом родинного затишку та дитячої надії – усиновлювачів, батьків-вихователів, прийомних батьків, опікунів та піклувальників. Бажаємо міцного здоров’я, щастя, благополуччя, взаємної любові та розуміння», - зазначив Ростислав Тимків, начальник відділу «Служба у справах дітей» Львівської міської ради

Зазначимо, що станом на 01.09.2017  у Львові на обліку перебуває 538 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, з яких 490 дітей (91,1%) влаштовані в сімейні форми виховання. У Львові функціонує чотири дитячих будинки сімейного типу, в яких виховується  36 дітей  та 11 прийомних сімей, в яких виховується 16 дітей. Протягом 2017  року у Львові було усиновлено 16 дітей громадянами України та 1 дитина іноземними громадянами.

Необхідну консультацію з питань усиновлення можна отримати у відділах у справах дітей районних адміністрацій Львівської міської ради та у відділі «Служба у справах дітей» департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради.