З початку року місто надало допомог та пільг ветеранам і вдовам ветеранів УПА на суму 2,9 млн грн

Як повідомили в управлінні соціального захисту ЛМР, станом на 1 жовтня в рамках Комплексної програми соціальної підтримки окремих категорій громадян м. Львова, з міського бюджету надано допомог і пільг ветеранам УПА та вдовам ветеранів УПА на загальну суму 2,9 млн. грн. Таку допомогу за цей час отримали 669 осіб.

фото умовне
Фото Умовне

Зокрема, з початку 2017 року у Львові ветерани та вдови ветеранів УПА отримали такі допомоги і пільги:

– щомісячну доплату до пенсії – 229 осіб на загальну суму 2 млн. грн.;

– пільги з послуг зв’язку ветеранам УПА, вдовам ветеранів УПА, вдовам політв’язнів –188 осіб на загальну суму 37 тис. грн.;

– пільги на оплату житлово-комунальних послуг ветеранам УПА-учасникам бойових дій УПА та інвалідам УПА – 191 особа на загальну суму 724 тис. грн.

– пільги на оплату житлово-комунальних послуг вдовам ветеранів УПА – 47 осіб  на загальну суму 74 тис. грн.          

– одноразову матеріальну допомогу як мешканці м.Львова – 14 осіб на загальну суму 64 тис. грн.

Зазначимо, що до 75-ї річниці створення УПА та Дня захисника України місто виплатить учасникам бойових дій, інвалідам війни УПА і вдовам ветеранів УПА, а також інвалідам війни І, ІІ та ІІІ групи, які отримали інвалідність  внаслідок поранення, контузії або каліцтва, одержаних під час безпосередньої участі в АТО, одноразову матеріальну допомогу. Загальна сума виплат складе 587 тис. грн. Детальніше про виплати – тут

Нагадаємо, 14 жовтня в Україні святкують свято Покрови Пресвятої Богородиці та відзначають День Українського козацтва і День захисника України. В цьому році також відзначають дві визначні дати в історії України –  100-річчя подій Української революції 1917-1921 років та 75-річчя від дня заснування Української повстанської армії.