Львів’яни літнього віку святкували День Українського козацтва

Вчора літні львів’яни - відвідувачі центрів денного дозвілля Львівського міського територіального центру святкували День Українського козацтва – День святої Покрови. Ще однією нагодою для святкування була 4-та річниця заснування центру денного дозвілля для літніх людей при Храмі Покров Пресвятої Богородиці.

Як розповіли організатори, святкування розпочали зі спільної молитви до Пресвятої Богородиці, і опісля отець Степан благословив та привітав усіх зі святом. Також до привітань приєднався заступник директора Львівського міського територіального центру Андрій Стрієшин, побажавши всім присутнім міцного здоров’я, ласки від Бога, довгих років життя та благополуччя.

З нагоди святкування відбувся святковий концерт за участю УДЮМКів м. Львова, зокрема гурту бандуристів «Калинонька», ансамблю сопілкарів «Джерельце», юних вокалісток Мар’яни та Юліани з вокального гурту «Родзинка».

До слова також запросили активну підопічну Личаківського відділення соціальної допомоги вдома Анну Матвіївну Полякову, яка мала честь відкривати центр денного дозвілля  при Храмі Покров Пресвятої Богородиці чотири роки тому. Також з поетичним привітанням виступила відвідувачка центру денного дозвілля Павловська Анна Сергіївна.

«Гості, які завітали на свято, співали, розповідали вірші, ділилися спогадами про заходи, які відбувалися за цей час, а наприкінці за спільним столом частувалися ласощами та фруктами, які отримали в подарунок від супермаркету «Вопак» ТОВ «Пакко Холдинг»», - зазначили організатори – відділення соціально-побутової реабілітації спільно з Личаківським відділенням соціальної допомоги вдома Львівського міського територіального центру.