У Львові провели теоретично-практичний семінар для батьків, які виховують дітей з вадами слуху

Львів соціальний. Минулих вихідних у Львові відбувся семінар «Методи та види роботи з дітьми з вадами слуху за методикою розвитку комунікативних здібностей та залишкового слуху з допомогою усного мовлення». Участь в семінарі взяли батьки та діти, які є підопічними громадської організації батьків і дітей з вадами слуху «Дзвін», при залученні фахівців КЗ ЛОР Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру. Захід відбувся за фінансової підтримки управління соціального захисту Львівської міської ради.

«Семінар складався з теоретичної та практичної частини. Батьки мали змогу послухати виступи лікаря-сурдолога, сурдопедагога, а також інших профільних фахівців, знання і поради яких є дуже корисними нашим слухачам у повсякденному житті», - розповідає голова правління ГО «Дзвін» Алла Сапожникова.

Під час практичної частини батьки відвідали відкрите групове заняття з розвитку мовлення та слухового сприймання для дітей 7 років, які вже завершили курс слухомовної реабілітації та успішно навчаються в загальноосвітніх школах за місцем проживання. Наприкінці семінару всі учасники змогли переглянути груповий музичний тренінг «Свято Осені».

«Львівська міська рада підтримує проведення подібних ініціатив для дітей з вадами слуху та їхніх батьків, які є підопічними громадської організації «Дзвін», оскільки маємо розуміння у необхідності і корисності їх проведення», - зазначила начальник управління соціального захисту ЛМР Наталія Демкович.