Для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, проведуть майстер-класи з вишивання бісером

У середу, 15 листопада, о 15.00 год., відділ соціальної роботи Галицького району Львівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, у рамках заходу «Творчі діти» розпочинають майстер-класи з вишивання бісером для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Захід відбуватиметься за участі майстрині Наталії Чорнухи у загальноосвітній школі-інтернаті № 2, що знаходиться за адресою: вул. Просвіти, 2.

Мета майстер-класу - надати можливість дітям, які навчаються у інтернатному закладі, отримати нові тактильні відчуття, навики рукоділля, шляхом вишивання бісером. На заготовлених полотнах із ескізом діти вишиватимуть картинки. На волонтерських засадах їх навчатимуть вишивати майстриня з особливими потребами Наталія Чорнуха та соціальний працівник відділу соціальної роботи Галицького району ЛМЦСССДМ.

«На останньому занятті для дітей буде організовано солодкий стіл. Львівський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді висловлює подяку за надану допомогу та можливість для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, організувати майстер-класи та солодке пригощання: магазину рукоділля «Перлина», магазинам «Арсен» та «Ізюминка», колегам з відділу соціальної роботи Личаківського району та добродіям, які надали власні матеріали. Окрему подяку висловлюємо майстрині-вишивальниці п. Наталії Чорнусі ділитиметься своїми навиками бісеровишивання», - кажуть організатори.

Контактна особа - Оксана Панова, 093-631-70-42, тел. 254-60-42