Спільнота Взаємодопомоги «Емаус-Оселя» запрошує людей у потребі на Різдвяну вечерю

У переддень Різдва, 6 січня, Спільнота взаємодопомоги «Емаус-Оселя» запрошує людей у потребі на Різдвяну вечерю. Святвечір відбудеться у Львівському Палаці Мистецтв (вул. Коперника, 17) о 15.00 год. В цей чудовий день ніхто не має бути самотнім, голодним чи нещасливим, наголошують організатори, а тому запрошують потребуючих, щоб разом відчути радість Різдва.

Впродовж 16-ти років «Оселя» організовує Святвечір для бездомних людей, а також тих, які через різні життєві обставини не мають можливості відчути святковий настрій та духовну атмосферу свята Різдва Христового.

«Оселя висловлює подяку усім добродіям, які підтримують нашу справу. Адже саме так ми можемо дати можливість людям у потребі відчути, що вони не самотні. З нами Різдво зустрічатимуть Митрополит Ігор (Возьняк), запрошені представники міської ради Львова та Винник, а також Львівської обласної адміністрації. На святковому дійстві виступатимуть дівочий хор «Згарда», колядники ГО «Золота молодь Винник» та співак Михайло Мирка», – акцентують організатори.

Додаткова інформація за тел.: 096 813 6291 (Оля Біянська) або 095 504 6232 (Наталія Саноцька).

Додамо, що цього року у переддень Різдва, 6 січня, різдвяні святвечори для потребуючих також організовують Український католицький університет, Центр обліку та нічного перебування бездомних осіб, «Спільнота взаємодопомоги «Оселя», БФ «Справа Скарбека». Детальніше про святвечори – тут