У Львові створять Центр соціальної підтримки дітей-сиріт та внутрішньо переміщених осіб

  • 25.01.2018, 17:48
  • 640
  • Марія Демчина
Сьогодні під час сесії депутати проголосували за ухвалу «Про створення центру соціальної підтримки осіб з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування і внутрішньо переміщених осіб». Центр створять на вул. Угорській, 2 (праве крило), і тут, окрім проживання, можна буде отримати фахову юридичну та психологічну допомогу. Ухвалу підтримали 59 депутатів.

«Ми отримали серйозну підтримку німецьких платників податків, і за ці кошти ми робимо повністю ремонт цього приміщення. Ця ухвала прописана у відповідності до вимог угоди, які підписувала Львівська міська рада. Ми відстояли максимум інтересів громади міста Львова, тому що ми дійсно маємо там достатньо місць для тимчасового перебування дітей-сиріт. Ми ще хочемо знайти підтримку різних релігійних громад,  які би могли допомагати, як ми маємо приклад по інших наших установах.

В першу чергу ми передбачаємо цей центр для дітей-сиріт, а також і для тих, які переселилися, і це питання ми ще будемо обговорювати в робочому порядку, щоб максимально врахувати інтереси тих львів’ян, які є в потребі», - зазначив під час розгляду питання міський голова Львова Андрій Садовий.

Центр підпорядковуватиметься управлінню соціального захисту Львівської міської ради.

Зазначимо, що проект створення цього центру реалізовує Львівська міська рада спільно з Українським фондом соціальних інвестицій (УФСІ) за фінансової підтримки уряду Німеччини.