Центр соціальних служб проведе захід «Фінансова грамотність – крок до успіху»

Відділ соціальної роботи Залізничного району Львівського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді організовує та проведе 20 березня захід «Фінансова грамотність – крок до успіху» для дорослих членів сімей, які опинились у складних життєвих обставинах. Захід розпочнеться о 16.00 год. у приміщенні комфорт-бібліотеки для дітей № 42 (вул. Патона, 4/2).

«Мета заходу – розпочати соціальний проект «Життя своїми руками», який об'єднує цикл інформативних та корисних зустрічей для сімей, що потребують допомоги у вирішенні проблем та задоволенні базових потреб. Захід «Фінансова грамотність – крок до успіху» покликаний навчити учасників впевнено керувати фінансами, приділяти більше уваги управлінню власним бюджетом, познайомить з інструментами, які допоможуть приймати впевнені та зважені фінансові рішення, а також раціонально і доцільно використовувати наявні кошти.

 Учасники матимуть змогу не тільки прослухати, а також активно долучитись до цікавого та змістовного семінару про планування і використання сімейного бюджету за участі фінансового директора Львівської бізнес-школи Українського католицького університету, а також отримати цікаві та змістовні роздаткові матеріали, які стануть порадником для подальшого формування особистої фінансової грамотності», - розповіли у відділі соціальної роботи Залізничного району Львівського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

Контактна особа: Юлія Лапанюк, тел.: 097-31-26-324.