Для потребуючих львів’ян місто організувало Великодній сніданок

  • 08.04.2018, 08:06
  • 785
  • Христина Процак
У Великодню неділю для людей, які через певні життєві обставини не можуть відчути духовну атмосферу Христового Воскресіння у родинному колі, Львівська міська рада традиційно організувала спільні святкові сніданки. Вже 11-тий рік поспіль такий сніданок відбувся у дворику школи №62 (вул. Театральна, 15). Сніданок розпочали о 10.00 год. зі спільної молитви. Традиційно, трапезу з потребуючими розділив міський голова Львова Андрій Садовий.

«Я дуже мило себе тут почуваю, бо бачу багато людей, яких знаю. Той сніданок з вами є для мене насправді дуже особливий, бо ви завжди говорите правду, те, що думаєте, а це дуже важливо. Я хочу побажати вам і всім нам миру, любові і добра», - сказав Андрій Садовий, міський голова Львова.

За святкові столи сіли понад 300 найбільш потребуючих львів’ян.

«Ми вже 11-ий рік поспіль проводимо Великодній сніданок для найбільш потребуючих мешканців. Сьогодні прийшло більше 300 осіб, щоб отримати такі продуктові набори – паска, ковбаса, сир, яйця. Це важливо, щоб ці люди відчували себе потрібними і мали радість Великоднього сніданку.

Ми ведемо облік людей, які потребують допомоги, і запрошували їх на цей Великодній сніданок. Також були люди, які просто проходили, і могли долучитися, ми нікому не відмовляли. Набір хороший – є паска, ковбаса, солодкий рулет, масло, сир, яйця», - каже Ігор Кобрин, начальник управління соціального захисту Львівської міської ради.

До Святкового Великоднього набору на кожну особу увійшли традиційні українські продукти: паска, ковбаска, яйця, масло, домашній сир, сік та рулет. 

Зазначимо, що сьогодні о 10.00 год. теж відбувся Великодній сніданок для близько 50 підопічних Центру обліку та нічного перебування бездомних осіб (вул. Кирилівська, 3а). На столах були традиційні великодні страви.   

Окрім цього, управління соціального захисту Львівської міської ради закупило  600 продуктових наборів для найбільш потребуючих львів’ян з числа малозабезпечених, осіб з інвалідністю та інших соціально вразливих громадян, враховуючи їх соціальне становище і потребу.

«Проводячи ці заходи, управління соціального захисту спільно з усіма підпорядкованими підрозділами, намагається охопити максимальну кількість соціально вразливих громадян, враховуючи їх потребу, розуміючи важливість пам’ятати про львів’ян, які зараз перебувають у складних життєвих обставинах, але є невід’ємною частинкою великої громади нашого рідного міста», - каже Ігор Кобрин, начальник управління соціального захисту Львівської міської ради.

відео Андрій Андрух