У Львові розширили дію Комплексної програми підтримки учасників АТО

Сьогодні, 19 квітня, під час сесії Львівської міської ради внесли зміни до Комплексної програми підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей – мешканців м. Львова. Тепер її дія поширюється також на постраждалих учасників Революції Гідності та членів сімей Героїв Небесної Сотні.

Як пояснили в управлінні соціального захисту Львівської міської ради, до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» внесено зміни, а саме доповнено розділом ІІІ щодо статусу постраждалих учасників Революції Гідності і надання їм пільг як учасникам бойових дій, та розширено коло осіб, на яких поширюється чинність цього Закону. Зокрема, це сім’ї осіб, які загинули або померли внаслідок поранень, каліцтва, контузії чи інших ушкоджень здоров’я, одержаних під час участі у Революції Гідності, а також сім’ї осіб, яким посмертно присвоєно звання Герой України за громадянську мужність, патріотизм, героїчне відстоювання конституційних засад демократії, прав і свобод людини, самовіддане служіння Українському народові, виявлені під час Революції Гідності.

Тому запропонували привести у відповідність до зазначеного вище законодавства Комплексну програму підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей – мешканців м. Львова»,  затверджену ухвалою міської ради від 31.07.2014 № 3700, виклавши її у новій редакції.

Відтак, тепер програма матиме назву «Комплексна програма підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей, постраждалих учасників Революції Гідності та членів їх сімей, членів сімей Героїв Небесної Сотні – мешканців м. Львова». Це дасть змогу надавати додатковий соціальний захист не тільки учасникам антитерористичної операції та членам їх сімей, але й постраждалим учасникам Революції Гідності та членам сімей Героїв Небесної Сотні.