Змінено місце роздачі гарячих обідів для безпритульних

  • 23.09.2008, 03:00
  • 1472
  • Андрій Яремко
Як повідомили працівники Центру обліку бездомних, роздача гарячих обідів для бездомних громадян міста тепер проводиться в районі вулиці Привокзальної - в сквері біля церкви Ольги і Єлизавети. До цього часу харчування проводилось ще й біля Порохової вежі. Як і раніше, бездомних харчуватимуть 4 рази на тиждень (понеділок, вівторок, середа, п'ятниця) о 12:00 год.

Зміна місця харчування зумовлена більшим скупченням соціально-незахищених верств населення саме у районі вулиці Привокзальної. Це дозволить охопити більше бездомних людей.

Зараз у місті 5 разів на тиждень проводиться соціальне патрулювання вулиць. Під час патрулювання працівники Центру обліку бездомних надають консультації бездомним особам, які через різні обставини не можуть зареєструвати своє місце проживання та відповідно реалізувати свої права (виробити чи поновити паспорт, отримати медичну та соціальну допомогу, зареєструвати шлюб, брати участь у виборах та ін.).

Соціальні працівники займаються соціальним супроводом бездомних громадян, які знаходяться в медичних закладах або проживають у родичів чи знайомих, не можуть самостійно пересуватися, а потребують поновлення документів.

На сьогодні у Центр обліку бездомних Львівської міської ради звернулося 274 особи без визначеного місця перебування. Цього року 76 осіб отримали реєстрацію переважного місця перебування.

Телефон Центру обліку – 233-14-79.