Сьогодні стартує перший модуль освітнього проєкту «Майстерня успішного лікаря»

  • 18.11.2020, 14:31
  • 1264
  • Пресслужба ЛМР
Сьогодні стартує перший модуль освітнього проєкту «Майстерня успішного лікаря», який проводять у співпраці з благодійним фондом «Крила надії». До участі у навчанні уже зголосилося понад 180 лікарів з усієї Львівської області, які зацікавлені у професійному розвитку та отриманні знань і практичних навичок для початку чи ефективного ведення лікарської практики.

фото умовне, автор: Роман Балук

Тематика кожного модуля буде актуальна і важлива для щоденної лікарської роботи. Тренерами Майстерні є провідні експерти-практики КНП ЛОР «Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр», а також запрошені спікери — експерти у сфері охорони здоров’я.

Загалом Майстерня складатиметься з 10 модулів, кожен модуль — з 4−5 тематичних блоків. Щомісяця на учасників чекає один навчальний день (модуль). Участь у кожному модулі додає 5 балів до професійного портфоліо лікаря і підтверджуються сертифікатом від КНП ЛОР «Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр».

В межах карантину, навчання відбуватиметься онлайн. Для реєстрації на наступні модулі стежте за інформацією на сторінці або телефонуйте: +380969523932 (Оксана Пушкарьова, координаторка проєкту).