В дитячому інтернаті відбулося свято осені

  • 26.09.2008, 03:00
  • 5184
  • Андрій Яремко
Більше ста дітей з особливими потребами взяли участь у виготовлені квіткових композицій у рамках свята осені «Квітковий вернісаж», яке організував і провів Шевченківський відділ соціальної роботи Львівського міського центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді. Свято проходило у Брюховицькій школі-інтернаті №104. Для дітей провели майстер-клас «Виготовлення композицій з осінніх квітів, овочів та фруктів», відтак діти спільно з фахівцями власноруч виготовляли композиції. Учасники були нагороджені подарунками.

Як повідомили організатори, акція пройшла на підтримку та задля розвитку дітей з особливими потребами. Нагадаємо, що цими днями міський центр соціальних служб проводить акцію «Казкова мандрівка» у лікарнях Львова для важкохворих дітей. Дітям показують лялькові вистави театру «І люди, і ляльки» та готують приємні несподіванки.

1 жовтня актори зустрінуться з дітьми гематологічного відділення у Львівській обласній дитячій спеціалізованій клінічній лікарні, вул. Дністерська, 27. А в п’ятницю, 3 жовтня свято відбудеться у комунальній міській дитячій клінічній лікарні, що на вул. П. Орлика, 4.

Контактний телефон Львівського міського центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді – 244 55 52.

У прес-службі є фото виготовлення композицій у школі-інтернаті.