За п’ять місяців до міського центру підтримки у Львові звернулося понад 6 тисяч переселенців (відео)

  • 05.08.2022, 10:59
  • Пресслужба ЛМР
Львів із перших днів повномасштабної війни приймає вимушено переміщених українців. Це люди з різних міст та областей нашої країни, які страждають від російської агресії. За п’ять місяців до міського центру підтримки звернулися понад 6 тисяч переселенців.

фото ілюстративне, автор: Роман Кайман

Серед найпоширеніших звернень – пошук роботи, гуманітарна допомога, юридичні послуги, освіта і дозвілля, а також відновлення документів. Загалом у центрі підтримки можна отримати допомогу й консультації фахівців із різних сфер життя: помешкання й соціальна підтримка, пошук роботи, освіта і дозвілля, медицина, відновлення документів, домашні улюбленці тощо. Фактично, центр підтримки, який раніше функціонував на вул. Князя Романа, трансформували у новий, більший центр, розширивши кількість послуг.

Нагадаємо, центр підтримки працює за таким графіком: понеділок-четвер – з 9:00 до 18:00, п’ятниця – з 9:00 до 16:00 (без обідньої перерви).

Контакти: 0505554461, [email protected] 

Більше інформації для вимушено переміщених українців – на сайті ЛМР.

Відеоролик створено у межах інформаційної кампанії центру підтримки внутрішньо переміщених українців, за сприяння Львівської міської ради та ПРООН, у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру, за фінансової підтримки Європейського Союзу.