Благодійний концерт у Польщі «Незламні – Жешув 2022» збирає кошти для реабілітаційного центру UNBROKEN у Львові

  • 17.11.2022, 10:49
  • Пресслужба ЛМР
У неділю, 20 листопада, відбудеться польсько-український благодійний концерт від фундації сприяння спорту, здоров’ю та мистецтву PIERSI, за підтримки Асоціації Folkowisko. Мета концерту – допомогти жертвам війни, а саме дітям, спортсменам та митцям з інвалідністю. Частину зібраних коштів скерують на будівництво реабілітаційного центру UNBROKEN у Львові.

У концерті візьмуть участь зірки польської популярної музики, такі як: Sławomir, Golec Uorkiestra, Future Folk, DOC, Czadoman, May, Łzy, Emilia Szybiak та господарі, тобто гурт Piersi. Водночас буде й українська музика, адже на сцені також виступатимуть фолк-рок гурт Joryj Kloc та енергійний Luiku.  

Артисти, які виступатимуть на цьому концерті, повністю відмовилися від гонорарів та витрат на проїзд, щоб зібрати якнайбільше коштів для реабілітаційного центру та допомоги українцям, які постраждали від російської агресії.

Почесний патронат над заходом взяли президент міста Жешув Конрад Фійолек та міський голова Львова Андрій Садовий. Амбасадором заходу є паралімпійський чемпіон із Жешува – Рафал Вілк.