У Львові відзначили переможців конкурсу есе «Добра родина – щаслива дитина»

  • 17.03.2023, 15:24
  • Пресслужба ЛМР
Сьогодні в мерії Львова відзначили переможців конкурсу есе «Добра родина – щаслива дитина». Призові місця визначила команда журі – а це представники партнерів конкурсу, журналісти місцевих видань та фахівці мерії. Перше місце отримала Анастасія Моголюк, друге – Катерина Бортняк, третє – Анастасія Крупка.

фото: Роман Балук

«Написати такий текст було не просто, адже і тема у конкурсі не була простою. Я дуже хотіла, щоб та історія, яку написала, була почутою. І дуже рада, що мені це вдалося», – говорить переможниця конкурсу Анастасія Моголюк, яка навчається на магістратурі у Школі журналістки УКУ.

«Це був класний конкурс, дуже важливий своїм змістом. Адже своїми роботами студенти вкотре привернули увагу до дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, і дітей, які перебувають у закладах. Учасники конкурсу написали чудові роботи, які справді було дуже цікаво та зворушливо читати», – каже в. о. управління «Служба у справах дітей» Львівської міської ради Володимир Фридрак.

До участі у конкурсі запросили студентів вищих навчальних закладів гуманітарних спеціальностей (журналістика, культурологія, соціальна робота, психологія та ін.). Усі тексти, за умовами конкурсу, були у відкритому доступі на сторінці управління «Служба у справах дітей» ЛМР.

«Роботи учасників вразили своєю емоційністю і щирістю. Було дійсно складно обирати серед таких зворушливих історій, адже за кожною з них стоять долі дітей, долі батьків, долі цілих родин. За кожною стоїть вибір, мабуть, найважливіший у житті: дати дитині нову родину. Хотілося б, щоб усі історії були надруковані і знайшли свого читача, адже сьогодні нам, українцям, так важливо ділитися натхненням і силою, які є в цих історіях. Ми маємо плекати цю силу, підтримувати одне одного і, що найважливіше, спільно діяти заради збереження дитинства», – додає  Ольга Тимченко, учасниця  журі та керівниця комунікаційного відділу БФ «Голоси дітей».

Зазначимо, це був перший конкурс есе, де учасники писали зворушливу історію всиновлення, або ж про сімейні форми виховання, про пошук батьків і домівки, чи  якою повинна бути любляча сім’я для дітей, які її так потребують. Конкурс тривав майже три місяці – його проводило управління «Служба у справах дітей» Львівської міської ради.

Конкурс відбувся за підтримки партнерів БФ «Голоси дітей» та за інформаційної підтримки Zaxid.Net та Школа журналістики та комунікацій УКУ.

Переможці отримали цінні подарунки від партнерів БФ «Голоси дітей», а також грамоти. Також усі учасники отримали заохочувальні корисні призи.

фото: Роман Балук