Міжнародний Екуменічний соціальний тиждень у Львові об’єднає учасників з різних країн світу

  • 18.09.2023, 12:56
  • Пресслужба ЛМР
Уже 4-7 жовтня в Українському католицькому університеті відбудеться міжнародний форум – Екуменічний соціальний тиждень. Це вже 16-й соціальний тиждень, що об’єднає учасників з різних країн, які рефлексуватимуть про війну та сталий мир. Адже цьогорічна тема – «Від війни до сталого миру: через справедливість та солідарність».

Форум щороку є майданчиком для діалогу та осмислення подій, що резонують в Україні та світі. Цього року відбудуться круглі столи, міжнародні панельні дискусії, семінари, виставки та майстер-класи, поділені за тематичними блоками:

Блок 1. Релігійно-екуменічний та етичний.

Блок 2. Історико-політичний.

Блок 3. Екологія.

Блок 4. Міграція.

Блок 5. Культурно-освітній.

Блок 6. Інформаційний.

Форум відбувається з ініціативи Інституту екуменічних студій Українського католицького університету, у партнерстві із Фондом Конрада Аденауера в Україні та Німецькою лютеранською церквою.

Партнери: Інститут історії церкви УКУ, Школа журналістики УКУ, НУ «Львівська політехніка», Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою НУ «Львівська політехніка» (МІОК), кафедра соціології та соціальної роботи НУ «ЛП», Конференція європейських Церков (CEC in Brussels), Catholic Peacebuilding Network, Університет Нотр-Дам, Українське християнське академічне товариство (УХАТ) та ін.

До участі у форумі запрошені: д-р Йорген Сков Соренсен, генеральний секретар Конференції Європейських Церков; Мирослав Маринович, віцеректор Українського католицького університету; д-р Жерар Паверс, директор Католицького центру з миробудування, професор Університету Нотр-Дам; Валерій Пекар, викладач Львівської бізнес-школи УКУ, президент компанії “Євроіндекс”; д-р Оксана Винницька, почесна консулка Канади в Україні; д-р Олександр Мотиль, професор політології в університеті Ратґерса; д-р Андреас Умланд, аналітик Стокгольмського центру Східноєвропейських студій; Єпископ Павло Шварц, Німецька Євангелічно-Лютеранська Церква України; с. Гелен Елфорд, OП, професор, президент Папської Академії соціології, проректор та декан соціології в Папському університеті Св. Томи Аквінського в Римі, Італія (2001-2023); Рокко Буттільйоне, професор, член Італійського Парламенту, Міністр культурної спадщини та культурної діяльності, Міністр політики Євросоюзу (2001-2006); Джордж Вайгель, професор, почесний старший науковий співробітник Центру етики та публічної політики, біограф Святого Івана Павла ІІ, автор книг про релігію та культуру та ін.

Щоб взяти участь у форумі, будь ласка, потрібно зареєструватись: https://cutt.ly/Fwl2Ks9A.

Контакти: [email protected], Ірина Кітура, координаторка форуму.