У Вінницькій філармонії аплодували незрячим львів`янам за інтегрований концерт «Відчинилося життя»

  • 27.10.2008, 02:00
  • 1288
  • Андрій Яремко
Львівська обласна організація незрячих організувала у Вінниці інтегрований концерт «Відчинилося життя» за участю незрячих солістів з усієї України та естрадних співаків. Вперше проект відбувся у Львові на початку цього року. З цього часу з ініціативи львів`ян він мандрує Україною і, за словами організаторів, супроводжується бурхливими оплесками та подяками глядачів.

Минулого тижня у Вінницькій обласній філармонії Львівська обласна організація УТОС провела доволі унікальний для України проект – інтегрований концерт «Відчинилося життя», у якому взяли участь семеро незрячих солістів з різних регіонів держави (від Закарпаття до Криму), оркестр Національного театру ім. М. Заньковецької під диригуванням Богдана Мочурада, відомі українські виконавці – заслужена артистка Леся Горова, переможець проекту «Шанс» Павло Табаков та ін. У програмі концерту – інструментальна музика, академічні твори, пісні сучасних композиторів, авторські роботи.

Як повідомила організатор, голова правління Львівської обласної організації УТОС Оксана Потимко, завдяки своїй неординарності, добре підібраному репертуарові та виконавчій майстерності співаків концерт отримав величезний успіх і визнання глядачів. У фіналі концерту з привітанням виступили начальник Вінницького обласного управління культури і туризму, з.а. Марія Скрипник, вручивши подяки Богданові Мочураду, Лесі Горовій та Оксані Потимко.

Концерт «Відчинилося життя» у м. Вінниці – це третій гастрольний тур, який відбувся завдяки фінансовій підтримці управління соціального захисту Львівської міської ради. Попередні концерти проходили у Львові, Києві та Ольштині (Польща). Організатори проекту запевняють, що завдяки проведенню такого заходу суттєво змінюється уявлення про осіб з вадами зору та ставлення до них з боку суспільства.