У парку «Погулянка» відбудеться акція для неповнолітніх «Ми за здоровий спосіб життя»

  • 28.10.2008, 02:00
  • 1460
  • Андрій Яремко
Відділ у справах дітей спільно з «Дитячим альпійським рухом України» проводять акцію «Ми за здоровий спосіб життя» для дітей, схильних до правопорушень та дітей девіантної поведінки. Сьогодні у лісопарковій зоні «Погулянка» відбудуться змагання з туристичної техніки за участю інструкторів та соціальних працівників. Початок акції о 10:00.

З міського бюджету на проведення заходу виділено 1028 грн. За ці кошти заплановано придбати туристичне оснащення, медикаменти, харчування для учасників, а також призи для переможців.

Як повідомив начальник відділу у справах дітей Львівської міської ради Тарас Гурей, акція «Ми за здоровий спосіб життя» спрямована на зміну стереотипів девіантної поведінки підлітків, організації їх змістовного дозвілля, пропагування здорового способу життя, залучення у гуртки та секції. Успіх досягається завдяки створенню у колективі дітей дружньої, товариської, теплої атмосфери між неповнолітніми і дорослими вихователями. З дітьми працюють соціальні працівники, фахівці в галузі туризму, спортивні інструктори, які вчать дітей конструктивно спілкуватися та займатися спортом. Подібні заходи у Львові відбуваються щороку.

Контактна особа: Тибінка Оксана, керівник гуртків Будинку юного туриста Залізничного району Львова, голова правління громадської організації «Дитячий альпійський рух України», тел. 240 — 15 — 62.