У Львові близько 400 осіб скористалися послугами служби перевезення інвалідів

  • 05.11.2008, 02:00
  • Андрій Яремко
На початок листопада служба перевезень інвалідів здійснила близько 400 виїздів на замовлення осіб з обмеженими фізичними можливостями. Здебільшого пунктом призначення неповносправних були лікарні, центри реабілітації, соціальні установи, банки, вокзали, кладовища. Послуги з перевезення надавалися безкоштовно у рамках проекту громадської організації «Народна допомога – Львів», який отримав дофінансування від управління соціального захисту Львівської міської ради.

Нагадаємо, цього року у Львові вперше було закуплено таксі для безкоштовних перевезень неповносправних осіб 1 — 3 групи інвалідності із порушенням опорно — рухового апарату та незрячих осіб у межах міста. Два автомобілі працюють у режимі попереднього виклику. Замовлення приймаються та фіксуються диспетчером Служби за один день до здійснення перевезень.

Служба перевезень працює у робочі дні з 9.00 до 17.00. Телефон служби 243 — 51 — 05.

Довідка

Служба перевезень для інвалідів утворена в рамках міжнародного проекту ГО «Народна допомога – Львів», у партнерстві із «Volkshilfe Цsterreich» за підтримки Федерального міністерства соціального забезпечення та захисту прав споживачів Австрії, а також дофінансування з коштів управління соціального захисту Львівської міської ради в рамках конкурсу соціально — культурних проектів.