Малозабезпеченим допомагають випрати одяг у соціальному центрі

  • 06.11.2008, 02:00
  • Андрій Яремко
Випрати одяг, помитися та поїсти самотні люди похилого віку у Львові можуть у соціальному центрі з надання санітарно — гігієнічних послуг для самотніх та малозабезпечених осіб. Благодійна організація «Мальтійська служба допомоги у Львові» спільно з управлінням соціального захисту Львівської міської ради забезпечує роботу центру у робочі дні з 9.00 до 17.00 год.

Соціальний центр розташований при храмі Воскресіння Господнього УГКЦ, що на вул. Городоцькій, 319а. Відвідувачам допомагають не лише випрати одяг, але й надають послуги з дрібного ремонту. Також у центрі працюють кухня, душові кабіни та туалет.

З міського бюджету для організації роботи соціального центру виділено майже 25 тисяч грн. Окрім цього проекту управління соціального захисту надає фінансування у розмірі 90 тисяч гривень громадській організації на реалізацію ще 2 проектів для малозабезпечених мешканців, зокрема «Благодійної кухні» та «Кухні на колесах». Ці проекти передбачають приготування безоплатного гарячого харчування малозабезпеченим людям, що потребують стороннього догляду та допомоги.