У Львові облаштували дитячий майданчик з ініціативи мешканців

  • 10.11.2008, 02:00
  • Андрій Яремко
У Львові на вулиці Антонечка — Давидовича, 1 за кошти з міського бюджету облаштували новий дитячий майданчик з ініціативи мешканців навколишніх будинків. Як повідомив заступник начальника управління молоді, сім`ї та спорту Дмитро Пушкарьов, це приклад того, як мешканці можуть об’єднуватися довкола вирішення певних питань, створюючи ініціативні групи. Кошти на облаштування майданчика виділені з міського бюджету у розмірі більше 48 тисяч гривень.

У жовтні у Львові управління молоді, сім’ї та спорту встановило 17 дитячих майданчиків. Виконавцями робіт за підсумками проведених тендерів були ТОВ «КСІЛ — Україна» та «Центр дитячого та спортивного обладнання».

Нагадаємо, що цього року на будівництво та ремонт дитячих майданчиків з міського бюджету виділено 3,65 млн. грн. Ця сума майже вдвічі більша, аніж в попередньому році. Управління молоді, сім’ї та спорту запланувало цього року побудувати та відремонтувати 76 дитмайданчиків. З них на близько 70 об’єктах завершуються роботи.

До кінця цього року майданчики планують облаштувати ще за такими адресами: вул. Чорноморська,12, вул. Є. Коновальця, 27, вул. Я. Музики — вул. Керамічна, вул.Богданівська (біля церкви) вул.П.Козланюка, 1, вул.Тернопільська, 13 — а, вул. Зубрівська, 5, вул. Комарова, 12, вул. Молочна — Новознесенська та інші.

Мешканці можуть звертатися в управління молоді, сім`ї та спорту Львівської міської ради з пропозиціями відремонтувати та полагодити майданчик біля будинку. Звертатися можна за тел. 297 58 71 або за адресою площа Ринок,1, кім. 519.