У Львові облаштовують доступне середовища для інвалідів

  • 13.11.2008, 02:00
  • 1504
  • Андрій Яремко
У Львові для підвищення рівня доступності неповносправних осіб до міських будівель, громадських установ при проведенні ремонтів доріг та при влаштуванні об’єктів благоустрою встановлюють пандуси, понижують бордюри.

З початку року в місті облаштовані окремий вхід з вулиці для доступу осіб з особливими потребами до Шевченківського відділу соціального захисту, забезпечено доступність до Франківського відділу соціального захисту, Фонду соціального захисту інвалідів, храму св. Йосифа, Храму усіх святих українського народу, Храму св. Володимира і Ольги. Крім цього силами ЛФ ВАТ «Укртелеком» встановлено 13 таксофонів для користування людей в інвалідних візках.

Як повідомила начальник управління соціального захисту Наталя Федорович, при погодженні документів на відкриття нових об’єктів торгівлі, сфери обслуговування звертається особлива увага на створення доступності для людей з особливими потребами.

Нагадаємо, що 11 жовтня 2005 року у Львівській міській раді було прийнято ухвалу «Про затвердження Програми створення у м. Львові універсального доступного середовища для людей з особливими потребами».