Багатодітні сім’ї у повному складі відвідали визначні історичні місця

За останні 2 місяці понад 230 дітей з багатодітних сімей Львова разом з батьками відвідали визначні історичні місця західноукраїнського регіону. Львівська обласна громадська організація «Спілка багатодітних сімей Львівщини «Щаслива родина» за фінансової підтримки управління соціального захисту Львівської міської ради провели акцію «Пізнай світ». Під час акції 67 багатодітних сімей Львова здійснили автобусні туристичні мандрівки у такі міста: Золочів, Підгірці, Олесько (Львівська область), Нагуєвичі, Яремче, Скит — Манявський (Івано — Франківська область), Колодяжне, Луцьк (Волинська область). Як повідомили в управлінні соціального захисту Львівської міської ради, цей захід став неординарною подією в житті багатодітних родин, оскільки за багато років сім’ї чи не вперше мали можливість в повному складі – діти разом з батьками —здійснити пізнавальні екскурсії, які мали соціальну, пізнавальну, виховну і відпочинкову мету. Учасники акції мали змогу відновити та поглибити свої знання з історії України, зокрема з періоду трипільської культури (3 — 5 тис. до н.е.), княжої історії та відвідати рідні землі українських класиків Івана Франка і Лесі Українки. Ця акція була профінансована з міського бюджету на загальну суму 36 тис. грн.

За останні 2 місяці понад 230 дітей з багатодітних сімей Львова разом з батьками відвідали визначні історичні місця західноукраїнського регіону. Львівська обласна громадська організація «Спілка багатодітних сімей Львівщини «Щаслива родина» за фінансової підтримки управління соціального захисту Львівської міської ради провели акцію «Пізнай світ». Під час акції 67 багатодітних сімей Львова здійснили автобусні туристичні мандрівки у такі міста: Золочів, Підгірці, Олесько (Львівська область), Нагуєвичі, Яремче, Скит — Манявський (Івано — Франківська область), Колодяжне, Луцьк (Волинська область).

Як повідомили в управлінні соціального захисту Львівської міської ради, цей захід став неординарною подією в житті багатодітних родин, оскільки за багато років сім’ї чи не вперше мали можливість в повному складі – діти разом з батьками —здійснити пізнавальні екскурсії, які мали соціальну, пізнавальну, виховну і відпочинкову мету.

Учасники акції мали змогу відновити та поглибити свої знання з історії України, зокрема з періоду трипільської культури (3 — 5 тис. до н.е.), княжої історії та відвідати рідні землі українських класиків Івана Франка і Лесі Українки.

Ця акція була профінансована з міського бюджету на загальну суму 36 тис. грн.