Сьогодні Святий Миколай прийде до бездомних

Для бездомних підготували подарунки від Святого Миколая. Aкція «Подаруй бездомному Миколая», яку ініціювали студенти Львівської комерційної академії за підтримки спільнота взаємодопомоги «Оселя» відбудеться сьогодні 18 грудня о 14.00 у скверику біля Порохової Вежі. Протягом акції студентам вдалося зібрати коштів на суму близько 1000 грн. За зібрані кошти придбано продукти, мандарини, книжечки для дітей, солодощі та ікони з молитвами. Все це сьогодні роздаватимуть безпритульним. Як повідомила координатор акції Уляна Стецик, головною метою акції було не зібрати кошти, а повідомити студентів про можливості допомогти бездомним одягом чи принести меблі в «Оселю». Нагадаємо, що з ініціативи студентів комерційної академії проходила акція зі збору коштів «Подаруй безпритульному Миколая». Організатори щиро вдячні всім, хто долучився до цієї акції та виявив розуміння проблем безпритульних людей. Координатор акції: Уляна Стецик 8 (097) 990 65 59.

Для бездомних підготували подарунки від Святого Миколая. Aкція «Подаруй бездомному Миколая», яку ініціювали студенти Львівської комерційної академії за підтримки спільнота взаємодопомоги «Оселя» відбудеться сьогодні 18 грудня о 14.00 у скверику біля Порохової Вежі. Протягом акції студентам вдалося зібрати коштів на суму близько 1000 грн. За зібрані кошти придбано продукти, мандарини, книжечки для дітей, солодощі та ікони з молитвами. Все це сьогодні роздаватимуть безпритульним.

Як повідомила координатор акції Уляна Стецик, головною метою акції було не зібрати кошти, а повідомити студентів про можливості допомогти бездомним одягом чи принести меблі в «Оселю».

Нагадаємо, що з ініціативи студентів комерційної академії проходила акція зі збору коштів «Подаруй безпритульному Миколая». Організатори щиро вдячні всім, хто долучився до цієї акції та виявив розуміння проблем безпритульних людей.

Координатор акції: Уляна Стецик 8 (097) 990 65 59.