Дітям з особливими потребами Миколай принесе подарунки

Завтра у Шевченківському районі Львова відбудеться свято для дітей з особливими потр6ебами до дня святого Миколая. Районний відділ соціальної роботи міського центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді організовує для гостей свята концерт та подарунки. Для дітей виступатимуть вихованці районного Будинку школяра. Також до свята підготовано 60 подарункових наборів для дітей з малозабезпечених сімей, дітей — сиріт та дітей, сім’ї яких опинилися у складних життєвих обставинах. До складу подарункових наборів входять солодощі, канцтовари та одяг. Заходи допомогли організувати фірма «Склогори» (директор Ігор Петрина), благодійний фонд «Червоний Хрест» (голова районного відділення Наталя Семечко), також «Концерн Хлібпром» (директор Роман Хрущ) та депутат Львівської міської ради Роман Грицевич. Нещодавно відділ соціальної роботи Шевченківського району Львова провів для дітей з особливими потребами Андріївські вечорниці для популяризації традицій та побуту українського народу.

Завтра у Шевченківському районі Львова відбудеться свято для дітей з особливими потр6ебами до дня святого Миколая. Районний відділ соціальної роботи міського центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді організовує для гостей свята концерт та подарунки. Для дітей виступатимуть вихованці районного Будинку школяра. Також до свята підготовано 60 подарункових наборів для дітей з малозабезпечених сімей, дітей — сиріт та дітей, сім’ї яких опинилися у складних життєвих обставинах. До складу подарункових наборів входять солодощі, канцтовари та одяг.

Заходи допомогли організувати фірма «Склогори» (директор Ігор Петрина), благодійний фонд «Червоний Хрест» (голова районного відділення Наталя Семечко), також «Концерн Хлібпром» (директор Роман Хрущ) та депутат Львівської міської ради Роман Грицевич.

Нещодавно відділ соціальної роботи Шевченківського району Львова провів для дітей з особливими потребами Андріївські вечорниці для популяризації традицій та побуту українського народу.