Святий Миколай прийде до ненароджених

У Львові в день Святого Миколая молитимуться за ненароджених дітей. Громадська організація «Рух за життя» спільно з Інститутом родини і подружнього життя при Українському католицькому університеті 19 грудня проведуть молитовно — просвітницьку акцію на захист ненародженого життя «Святий Миколай для ненароджених». Акція триватиме з 14:00 до 18:00 години на проспекті Свободи біля пам’ятника Тарасові Шевченку і розпочнеться з розповсюдження листівок та буклетів. О 15:00 акцію продовжить молебень за ненароджених дітей, звернення голови товариства «Рух за життя» та театралізоване дійство. В пам'ять про ненароджених через аборти присутні запалять свічки. «Цією акцією ми хочемо привернути увагу громадськості до проблеми абортів в Україні, дати можливість людям замислитися, якою жахливою є реальність аборту та його наслідки», —повідомила учасник акції Наталя Цюпка. Акція проходитиме за участю 25 осіб спільно з медиками та представниками молодіжних спільнот. Контактна особа: Наталя Цюпка, тел. 240 — 94 — 98, 8 097 83 88 293.

У Львові в день Святого Миколая молитимуться за ненароджених дітей. Громадська організація «Рух за життя» спільно з Інститутом родини і подружнього життя при Українському католицькому університеті 19 грудня проведуть молитовно — просвітницьку акцію на захист ненародженого життя «Святий Миколай для ненароджених». Акція триватиме з 14:00 до 18:00 години на проспекті Свободи біля пам’ятника Тарасові Шевченку і розпочнеться з розповсюдження листівок та буклетів. О 15:00 акцію продовжить молебень за ненароджених дітей, звернення голови товариства «Рух за життя» та театралізоване дійство. В пам'ять про ненароджених через аборти присутні запалять свічки.

«Цією акцією ми хочемо привернути увагу громадськості до проблеми абортів в Україні, дати можливість людям замислитися, якою жахливою є реальність аборту та його наслідки», —повідомила учасник акції Наталя Цюпка.

Акція проходитиме за участю 25 осіб спільно з медиками та представниками молодіжних спільнот.

Контактна особа: Наталя Цюпка, тел. 240 — 94 — 98, 8 097 83 88 293.