А. Садовий звернувся до ЗМІ з проханням проводити журналістські розслідування продажу алкоголю дітям

  • 23.03.2009, 18:37
  • 1251
  • Андрій Яремко
Сьогодні, 23 березня під час наради щодо виявлення фактів продажу алкоголю дітям міський голова Львова Андрій Садовий звернувся до представників засобів масової інформації з проханням проводити журналістські розслідування з метою виявлення кіосків, в яких неповнолітнім продають алкоголь, тютюн та пиво.

Міський голова Андірй Садовий зазначив, що такі розслідування є дуже дієві. «Продаж алкоголю неповнолітім – явище, яке перетворюється у нашу національну трагедію. Пиво та алкоголь повинні продаватися тільки у спеціалізованих магазинах, про їх реалізацію у МАФах не може бути і мови. А для журналістів, незалежних ЗМІ та активістів громадських організацій слід започаткувати міські премії за виявлення фактів продажу неповнолітнім алкоголю. Їх скеровуватимемо у відповідні органи і дуже сподіваємося, що на ці факти миттєво реагуватимуть всі служби, які мають дотичність до цього. Бо дотепер активних дій з їх боку ми не побачили - численні звернення міської ради залишалися без відповіді.  Львів готовий стати тим містом, де у цій справі буде наведено порядок», - говорить міський голова Андрій Садовий.
Нагадаємо, 19 березня на одному з місцевих каналів Львова вийшов сюжет, якому було зафіксовано продаж неповнолітнім алкоголю та тютюну
Також 9 квітня на сесії Львівської міської ради планують внести зміни у перспективну схему розміщення малих ахітектурних форм.