Львів’ян навчать безпечно та ефективно працювати з Китаєм

  • 17.06.2009, 18:17
  • 1257
  • Андрій Яремко
У Львові пройде семінар по «Організації імпорту з Китаю». Працівників сфери торгівлі навчать, як працювати з Китаєм, бути впевненим у своїх діях і бачити загальну картину процесу імпорту. З мінімальним ризиком отримувати максимальну вигоду від роботи з китайськими постачальниками. З метою допомогти в справі побудови грамотного, високоприбуткового і безпечного бізнесу з Китаєм, підприємство «Компанія Львівські спецтехнології» організовує семінар по робота з Китаєм.

«Ділова сфера Китаю відрізняється за своєю специфікою, особливим духом і менталітетом. Зазвичай це стає серйозною, інколи навіть непереборною перешкодою для непідготовлених українських бізнесменів, які прагнуть почати працювати із цією країною. Помилки на старті можуть призвести до серйозних проблем, які в свою чергу перекреслять всі надії на перспективну справу», - розповів Олександр Сушко, тренер семінару.

Семінар включатиме в себе розгляд таких тем: 1. Пошук товару і вибір постачальника 2. Розміщення і контроль виконання замовлення 3. Доставка замовлення, його легалізація в Україні 4. Додаткові відомості про Китай. Що потрібно знати.

На навчання запрошуються бренд-менеджери, менеджери відділів зовнішньоекономічної діяльності, керівники відділів закупівель, керівники відділів зовнішньоекономічної діяльності. Семінар проходитиме 19 червня, зареєструватися можна за телефоном:8-050-370-21-42

Автор та ведучий семінару Сушко Олександр Олександрович.

Довідка

Сушко Олександр Олександрович

Освіта: Дніпропетровський національний університет , спеціальність – китайська мова та література;

Міжрегіональна академія управління персоналом, спеціальність – менеджмент підприємств.

Сфера діяльності: Організовує та здійснює імпорт товарів і продукції широкого профілю з Китаю, країн Південно-Східної Азії, східної та Західної Європи. Має великий досвід керівництва відділеннями зовнішньоекономічної діяльності великих компаній. Більше 5 років щільно співпрацює з Китаєм у сфері імпорту, більше 10 років вивчає мову, культуру, соціальні особливості цієї країни. Регулярно відвідує Китай з діловою метою, організовує поїздки груп та індивідуальних бізнесменів. Має широкі зв?язки в ділових колах Китаю.

Бізнес-тренер, автор і ведучий семінарів «Організація імпорту з Китаю», «Ділова поїздка до Китаю».