Львівська міська рада навчатиме підприємців управлінського обліку в умовах економічної кризи

  • 18.06.2009, 19:07
  • 1669
Львівська міська рада навчатиме підприємців як вести управлінський облік в умовах економічної кризи. Відтак 25 червня Львівська міська рада спільно з ПроКредит Банком проведе семінар на тему "Управлінський облік в умовах економічної кризи". Семінар проводять безкоштовно для представників малого і середнього бізнесу. Семінар відбуватиметься в інтерактивному режимі, тож співробітники банку будуть готові дати відповідь на будь-які питання учасників.

Банк поділиться своїм досвідом щодо аналізу бізнесу і надасть практичні поради в управлінському обліку на прикладі успішних підприємств України – клієнтів ПроКредит Банку. На семінарі буде запропонована система заходів по управлінню фінансами компанії в кризових умовах. Саме своєчасне використання нових інструментів і методів підвищення ефективності фінансового механізму компанії, сприятиме стабілізації роботи підприємства.

«Проведення таких семінарів є надзвичайно важливим та потрібними для бізнесу міста в сучасних непростих умовах. Завжди при проведенні таких семінарів ми намагаємось залучати фахівців з конкретних питань. 25 червня учасники семінару отримають поради та відповіді на свої питання у сфері управлінського обліку, який є ефективним інструментом оптимізації роботи бізнесу. Нагадаю, що це вже другий безкоштовний семінар, що організовується міською радою спільно з банківськими структурами. На сьогоднішній день ведуться переговори з представниками ще однієї банківської структури про можливість проведення безкоштовного семінару», - зауважила в.о. начальника управління економіки ЛМР Вікторія Довжик.

«Семінар, мета якого – розуміння суті управління фінансами в компанії, і можливі шляхи до досягнення успіху в бізнесі, організований в рамках фінансово-освітніх ініціатив ПроКредит Банку, діяльність якого в першу чергу націлена на розвиток економіки країни. Ми хочемо на своєму прикладі і на прикладі наших партнерів показати можливі шляхи вирішення складних завдань. Послідовність і консервативний підхід дозволяє ПроКредит Банку надавати якісне обслуговування не лише в період економічного підйому, але і забезпечити підтримку і надійність для наших клієнтів навіть в кризовий період», – коментує керівник Західного регіонального управління ПроКредит Банку Андрій Півторак.