Цієї неділі на 12 каналі транслюватимуть Службу Божу

  • 13.11.2009, 10:46
  • 1794
Львівська міська рада та обласне телебачення продовжують практику телевізійної трансляції недільних богослужінь на час карантину. Минулої неділі по ТБ транслювали Службу Божу з Собору Святого Юра УГКЦ. Цього тижня – трансляція з Собору Церкви Покрови Пресвятої Богородиці УПЦ-КП. Транслюватимуть Службу об 11:00 год. на 12 каналі.

За словами владики Української православної церкви Київського патріархату Андрія Горака, це є потрібна справа, літургія повинна супроводжуватись з проповіддю, щоб заспокоїти людей, щоб люди покладались на волю Божу, менше слухали політиків, а більше лікарів: «Адже все в житті відбувається з волі Господньої. Тільки молитвою  і надією на Бога люди переживали ще не такі епідемії у різні часи».

«До нас надійшло багато позитивних відгуків про трансляцію Служби Божої з Катедрального Собору Св. Юра. Цього тижня ми спільно погодили, що буде трансляція з Церкви Покрови. Попри спад епідемії залишається багато людей, що хворіють. І наше завдання дати їм можливість долучитись до спільної молитви», - розповів міський голова Львова Андрій Садовий.