У Львові відзначають міжнародний День незрячих

  • 13.11.2009, 17:52
  • 1681
Щорічно 13 листопада громадськість відзначає міжнародний День незрячих, метою якого є нагадати суспільству про те, що поруч з нами живуть люди, яких завжди оточує темрява. Цей день покликаний привернути увагу до проблем сліпоти та необхідності надати допомогу людям, з вадами зору.

У Львові на обліку в управлінні соціального захисту перебуває близько 1280 незрячих осіб І і ІІ групи інвалідності (з яких близько 886  І групи).
З нагоди відзначення Міжнародного дня незрячих підготовлено розпорядження міського голови «Про надання матеріальної допомоги членам Львівської обласної організації Українського товариства сліпих та членам Львівської територіальної організації Українського товариства сліпих», згідно з яким буде виплачено одноразову допомогу для 65-ти членів організацій. На це в міському бюджеті виділено 40 тис.грн.

Також готується проект розпорядження міського голови для виплати одноразової матеріальної допомоги інвалідам по зору І та ІІ групи, на що передбачається виділити  близько 128 тис гривень.

Довідка

Сьогодні в світі налічується близько 37 млн. незрячих людей, ще 124 млн. мають дуже слабкий зір. В основному це люди віком 50 років і старше.