Львівська міська рада оголошує про проведення конкурсу соціально-культурних проектів на 2010р.

  • 16.11.2009, 17:30
  • 1281
Місто залучає громадські організації до впровадження інноваційних підходів до реалізації соціально-економічної та культурної політики на муніципальному рівні.  Відтак 16 листопада Львівська міська рада оголосила конкурс соціально – культурних проектів на 2010  рік. Учасниками конкурсу можуть бути громадські та благодійні організації, комунальні неприбуткові установи зареєстровані у м. Львові, за виключенням релігійних організацій та політичних партій.

Конкурс проводиться за чотирма напрямками: «Культура та туризм», «Робота з дітьми, молоддю та сім’ями, фізична культура і спорт», «Розвиток громадянського суспільства» та «Соціальний захист».

Оцінка поданих проектів та відбір кращих із них здійснюватиметься на засіданні чотирьох профільних конкурсних комісій, до складу яких входять депутати від постійної комісії медицини, освіти, науки і соціального захисту, постійної комісії культури, дозвілля, промоцій, ЗМІ та туризму, постійної комісії молодіжної політики, спорту та оздоровлення, представники профільних управлінь департаменту гуманітарної політики та управління «Секретаріат ради».

Критеріями для оцінки поданих на конкурс проектів слугуватимуть: актуальність запропонованого проекту для громади м.Львова; важливість отриманих результатів внаслідок реалізації проекту; доцільність реалізації проекту з огляду на затрачені ресурси. Проекти, які передбачають фінансування третіх сторін отримають додаткові переваги при розгляді на конкурсній комісії.

Особливістю розгляду проектів починаючи із 2009 року є безпосереднє представлення на засіданнях конкурсних комісій проектів тими авторами, очікуваний кошторис проектів яких у до фінансуванні від Львівської міської ради становив понад 25 тис. грн.

Кінцевий термін подання проектів на участь у конкурсі: 17 грудня 2009 року, о 18:00.

Довідка

Вперше конкурс соціально-культурних проектів у Львові було проведено у 2007 році. З 2008 року конкурс проводиться в рамках Комплексної програми підтримки громадських організацій та її складової -  Програми надання фінансової підтримки громадським організаціям на реалізацію соціально-культурних проектів.

Впродовж 2007-2009рр. на конкурс було подано 453 проекти від громадських організацій м. Львова з яких конкурсною комісією було підтримано 156 проектів. Зокрема у 2009 році на конкурсі було підтримано 43 проекти на загальну суму 940 тис. грн.

Більш детально з описом проектів громадських організацій-переможців конкурсу за  2007-2009 рр. можна ознайомитись на сайті Львівської міської ради за наступним лінком.

З інформацією про конкурс також детальніше можна ознайомитись у відділі громадського партнерства управління «Секретаріат ради» за адресою пл.Ринок,1 каб.539 тел.: 297-57-63, E-mail.