Екскурсія для потребуючих дітей Львова

  • 31.03.2010, 22:35
  • 1398
Церква продовжує опікуватись потребуючими дітьми Львова.

Так, 27 березня 2010 р. близько 40 потребуючих дітей Львова, про духовне виховання яких дбають Сестри Служебниці, мали захоплюючу подорож по цікавих місцях рідного краю. Вранці діти зібралися у Провінційному домі Сестер Служебниць у Львові, де на них чекав екскурсійний автобус паломницького центру «Рафаїл», що діє при монастирі Студитів у Львові. Організатор подорожі Василь Мікула наголосив дітям, що метою цієї поїздки є пошук духовної поживи.

Найперше діти відвідали древню християнську святиню - Свято-Успенську Унівську Лавру, де молилися перед чудотворною іконою Пресвятої Богородиці та з вірою пили цілющу воду із джерела. Брат Петро Мойжеш провів дітям цікаву екскурсію, розповівши про заснування Унівської обителі, чудесні оздоровлення, життя стародавніх ченців, переслідування Церкви у ХХ столітті та відважних ісповідників віри, які віддали своє життя за Христа.

Відтак подорож продовжилася найцікавішим туристичним маршрутом Галичини – «Золотою підковою України», який включає три древні замки – Золочівський, Підгорцький та Олеський. Відвідуючи ці пам’ятки історії та архітектури, діти почули цікаві розповіді екскурсоводів про замки та їх мешканців, а також оглянули музейні експонати.

Повернувшись до Львова, діти побували у монастирі Сестер св. Йосифа, у якому знаходяться мощі Преподобномучениць Лаврентії та Олімпії, та переглянули фільм про їхнє подвижницьке життя у далекому Сибірі та мученицьку смерть за Христову віру.

Пізно ввечері, втомлені, але радісні та духовно збагачені, діти повернулися до своїх домівок, дякуючи Богові за чудову подорож.

Сестри Служебниці висловлюють щиру подяку паломницькому центру «Рафаїл», ВАТ «Бренд-Ф», ПАТ «Концерн Хлібопром» за благодійність у проведенні екскурсії для потребуючих дітей.

с. Єлисавета Проць, СНДМ