Неповносправні діти матимуть більше приміщення для занять

  • 15.10.2010, 14:27
  • 1107
Для неповносправних дітей – кращі умови. Для дітей з особливими потребами, якими опікується Львівське обласне добровільне товариство захисту неповносправних дітей та інвалідів дитинства «Довіра», місто виділяє більше приміщення. Цій організації для продовження та покращення її діяльності надано нове приміщення за адресою вул. Пулюя, 29.

«Людям з товариства «Довіра» набагато більше є мотивів втрачати наснагу до життя чим будь-кому із нас. А вони не тільки залишаються соціально-активними, а й виборюють перемоги на міжнародних змаганнях, і що саме головне – вміють щиро радіти кожному своєму спільному досягненню Вони потребують допомоги. Товариство «Довіра» займало площу у дитячому садку близько ста метрів. Вони не мали можливості розширити свою діяльність Тому йдеться про виділення інших приміщень, де би можна було більш активно займатися тими речами, якими вони займаються тут.

Зокрема, ми вже надали інше приміщення на вул. Пулюя, 29. Зараз розглядаємо можливість надання ще додаткових 100 метрів до прилеглої  території», - розповів начальник управління комунальної власності Львівської міської ради Євгеній Климкович.

До слова, після того, як організація «Довіра» переїде у нове приміщення,  у тих кімнатах, які вони зараз займають в ДНЗ № 159, з’явиться можливість  зорганізувати додаткову групу. Відтак цей садочок зможе додатково прийняти на виховання 30 маленьких львів’ян.

Довідка

Львівське обласне добровільне товариство захисту неповносправних дітей та інвалідів дитинства «Довіра» створене з метою захисту права дітей - інвалідів на достойне життя в суспільстві, доступу до лікування, реабілітацію.  А також сприяє міцним зв'язкам між родинами і іншими неповносправними дітьми, організаціями, які допомагають розвивати можливості кожної хворої дитини.