Волонтери кампанії «Добрі справи» розмальовують стіни дитячих садочків

  • 18.10.2010, 09:41
  • 1948
У рамках соціальної кампанії «Добрі справи» фасади львівських садочків  розмалюють дитячими малюнками. Наприкінці минулого тижня малюнок із зображенням казкових герої з’явився на фасаді садочку №31 (вул. Панча,16), а вже цього тижня роботи над створенням малюнку будуть проводити  у садочку №48, що на вул. Метрологічній, 14.

Фото: http://shrek096.livejournal.com

«Ми радо відгукнулися долучитися до даного проекту, який ініціювала мерія. Протягом 2-х тижнів ми працювали над розробкою ескізів дитячих малюнків. Очікуємо, що наші старання будуть приносити радість на дитячих обличчях», - зазначила волонтер-художниця акції Марина Плохотнюк, студентка Академії Мистецтв.

Слід також зазначити, що у рамках соціальної кампанії «Добрі справи» діти з соціально незахищених і малозабезпечених сімей міста мають змогу на вихідних безкоштовно відвідувати вистави у львівських театрах.

Нагадаємо, що соціальна кампанія «Добрі справи» - це проект,  який реалізовує управління внутрішньої політики Львівської міської ради. Детальнішу інформацію про соціальну кампанію можна отримати звернувшись за електронною адресою:  zhrystyna@city-adm.lviv.ua.