У Львові відзначили кращих працівників соціальної сфери

  • 08.11.2010, 15:30
  • 1103
Львів відзначив День працівника соціальної сфери. З нагоди цього свята відбулись урочистості за участі міських посадовців, працівників бюджетних соціальних установ та неурядових організацій.

Професійне свято ми відзначили 5 листопада в актовому залі Шевченківської районної адміністрації. В ході урочистостей 30 кращих працівників Львівського міського територіального центру соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян було відзначено почесними грамотами від управління соціального захисту. Ще шестеро соціальних працівників цього Центру удостоїлись подяк міського голови Львова. Також, відзнаки за віддану працю та професіоналізм отримали кращі працівники Центру обліку та нічного перебування бездомних громадян, Львівського міського центру реабілітації «Джерело» та активні представники неурядових організацій

керівник управління соціального захисту Ольга Лесюк.

Окрім офіційної частини, запрошеним було продемонстровано виставу «Оскар і Рожева пані» на соціально-важливу тематику, яку підготували отці-диякони Чину Святого Василія Великого.