У дитячих лікарнях міста працюватимуть волонтери-клоуни

  • 11.11.2010, 09:51
  • 1033
З 12 до 20 листопада у Львівських лікарнях та дитячих реабілітаційних центрах Львова працюватимуть клоуни. Праця клоунів перш за все націлена на те, щоб створити дружню атмосферу та розвеселити.

Такі клоуни є працівниками благодійної міжнародної організації СОС Смайл, що працює у лікувальних закладах усього світу. Так, наприклад, перед тим як відвідати Львів клоуни працювали у Санкт-Петербурзі та Конго. Самі ж лікарняні клоуни є родом з Данії. Крім усмішок та розуміння клоуни приносять дітям іграшки, зібрані працівниками СОС Смайл.

В рамках візиту планується відвідати наступні дитячі заклади: Львівська обласна спеціалізована дитяча клінічна лікарня, Охмадит, обласна клінічна лікарня, Львівська міська дитяча клінічна лікарня, Дитячий будинок №2, Дитячий будинок, що на вул. Таджицькій, реабілітаційний цент «Джерело» та Притулок для неповнолітніх.

Сміхотерапія – це однин з найефективніших методів лікування будь-якої хвороби.

За статистикою сміхотерапія отримує 70% успіху у лікуванні будь-якої хвороби».

організатор візиту Мар’яна Олійник.

Крім благодійної праці з львівськими дітьми клоуни проведуть майстер-класи львівській організації «Доктор клоун» волонтери якої, працюють за тим же принципом «лікувати увагою, сміхом та розумінням».

Довідка

Контактна особа Мар’яна Олійник, тел. 050-370-14-10