У Львові відкрито виставку художніх робіт незрячих дітей

  • 11.11.2010, 11:05
  • 1001
Сьогодні, 11 листопада у відновленому Центрі обслуговування абонентів «Київстар», що на вул. Валовій у Львові, відкрито виставку художніх робіт дітей з вадами зору – учнів Львівської середньої загальноосвітньої спеціальної школи-інтернату для сліпих дітей. Виставку присвячено до Міжнародного дня Білої тростини, який відзначається в листопаді.

Завдяки зору людина отримує 90% інформації про зовнішній світ. І якщо забрати ці дані, то залишаться тільки звуки, форми, образи, тактильні відчуття і спогади. Саме вони відображені на малюнках та аплікаціях, створених дітьми з вадами зору. Ця виставка – нагода побачити інший світ, який існує поруч із звичним світом.

Цього року в своїй доброчинній діяльності «Київстар» сфокусувався на допомозі сліпим дітям. У вересні наша компанія подарувала Львівській спеціальній школі-інтернату для сліпих дітей мультимедійний клас із спеціальними програмами, які дають змогу незрячим використовувати комп’ютери та Інтернет. Сьогодні, представляючи оновлений центр обслуговування абонентів, ми надаємо змогу учням школи продемонструвати своє сприйняття світу, а також привертаємо увагу до проблем незрячих дітей

директор філії «Київстар» у Львові Олександр Корецький.

Виставку організовано в рамках загальнонаціональної благодійної ініціативи «Для людей, для країни», яка вже сьомий рік системно допомагає людям з особливими потребами, дітям-сиротам, самотнім літнім людям і ветеранам. Мета ініціативи - допомогти людям з функціональними обмеженнями інтегруватися в суспільне життя, сприяти наданню їм більш широких можливостей для розвитку та соціалізації.