Виставка дитячого малюнку «Голодомор» буде представлена в м. Чикаго

  • 09.04.2008, 12:34
  • 3445
  • Андрій Яремко
У Львівській художній дитячій школі ім. О. Новаківського триває виставка дитячого малюнку «Голодомор». Свої роботи презентують діти віком від 7 до 14 років. Роботи виконані у таких різновидах мистецтва як малярство, графіка, скульптура...

У Львівській художній дитячій школі ім. О. Новаківського триває виставка дитячого малюнку «Голодомор». Свої роботи презентують діти віком від 7 до 14 років. Роботи виконані у таких різновидах мистецтва як малярство, графіка, скульптура.

Як повідомив директор художньої школи ім. О. Новаківського Роман Зьомко, виставка дитячого малюнку «Голодомор» у травні буде представлена у галереї інституту модерного мистецтва м. Чикаго (США).

Виставка експонується в приміщенні Львівської дитячої художньої школи ім. О. Новаківського, що на вул. Глінки, 1а. Роботи будуть виставлені до 19 квітня.

Довідка

Львіська дитяча художня школа ім. Олекси Новаківського була заснована у 1946 р, як мистецька студія для дітей. З 1989 року школа носить ім'я знаного українського художника Олекси Новаківського.

За час свого існування із мурів школи вийшло близько двох тисяч випускників, багато з яких продовжили навчання у середніх спеціальних та вищих мистецьких навчальних закладах.

Учні школи постійно представляють свою творчість на українських та міжнародних виставках дитячого малюнка в Польщі, Німеччині, Норвегії, Болгарії, Македонії, Чехії, а також в США, Індії, Японії, Ірані, отримують дипломи, нагороди, а сама школа - міжнародне визнання.

З 1995 р. школа перейшла на 8-річний курс мистецького підготовлення дітей від 7 до 15 років. Діти пробують свої сили у малярстві, графіці, скульптурі, вивчають історію мистецтва, композицію, рисунок.

Серед великої кількості мистецьких шкіл Львова Дитяча художня школа ім. Олекси Новаківського посіла одне з чільних місць, роблячи свій вагомий внесок у справу культурно-естетичного виховання дітей та юнацтва нашої держави.