Місто запрошує громадські організації до співпраці

  • 17.12.2010, 14:17
  • 906
У Львові відбудеться зустріч лідерів громадських організацій та ЛМР з метою стратегічного планування спільних дій на 2011 рік. Зустріч матиме статус робочої і проходитиме в приміщенні ЛМР за адресою пл. Ринок, 1, 202 каб.

Головною метою проведення зустрічі є відбір соціально важливих проектів, які будуть втілені за підтримки ЛМР. Створення сприятливого клімату для розвитку індивідуальних проектних програм, які в подальшому зможуть служити на благо рідному місту.

Ми хочемо створити платформу співпраці між громадськими організаціями та владою міста. На цій зустрічі запрезентуємо плани роботи на 2011 рік, а також обговоримо напрацювання. Часто представники ГО звертаються до нас з різними ідеями протягом року, коли маємо затверджений план, тому на цій зустрічі молодь  матиме можливість  висловити  свої ідеї, які будемо втілювати наступного року.

заступник начальника відділу кадрів Галина Бордун.

В програмі зустрічі заплановано на розгляд питання, що стосуються створення сприятливої платформи для розвитку ідей та проектів по різних напрямках; розширення та зміцнення громадських ініціатив та рухів, надання додаткової інформації про програму «Перший кар’єрний крок» та можливість співпраці ГО з ЛМР.

Інститут громадського лідерства тісно співпрацює з різними громадськими організаціями та активною молоддю. Згідно з дослідженням, молоді люди хочуть бути корисними суспільству, але не знають як це зробити, куди звертатись. Тому на таких зустрічах є можливість побачити як це роблять інші, і молода людина має можливість самореалізації. Хотілося, щоб  вони були регулярними.

керівник Інститут громадського лідерства Ігор Губіліт.

Окрім того, Стартує конкурс соціально-культурних проектів. Управління "Секретаріат ради" Львівської міської ради оголошує про прийом документів від громадських організацій на участь у конкурсі соціально-культурних проектів на 2011 рік.

Співпраця з громадськими організаціями є одним з пріоритетів міської влади. Більше чотирьох років реалізовується конкурс соціально-культурних проектів. Конкурс спрямований на залучення людських та матеріальних ресурсів громадських організацій і впровадження інноваційних підходів до реалізації соціально-економічної та культурної політики на муніципальному рівні. Учасниками конкурсу можуть бути громадські та благодійні організації офіційно зареєстровані у Львові. Не можуть брати участі у конкурсі політичні партії та релігійні організації

начальник управління "Секретаріат ради" Любомир Зубач.

Нагадаємо, такий конкурс триває вже 4 роки. Серед галузевих напрямків конкурсу – культура та туризм, робота з молоддю та сім’ями, фізична культура та спорт, розвиток громадянського суспільства, соціальний захист.

Мінімальний розмір гранту - 5 тис. грн., максимальний - 50 тис. грн.

Проекти, які передбачають фінансування третіх сторін, отримають додаткові переваги при розгляді на конкурсній комісії.