Мерія налагоджує співпрацю з громадськими організаціями

  • 20.12.2010, 16:50
  • 1099
Протягом двох днів, 20 та 21 грудня, громадські організації Львова представлятимуть свою роботу у Львівській міській раді де спланують свою співпрацю з мерією на наступний рік.

Під час сьогоднішньої зустрічі свої плани на наступний рік запрезентували близько сотні громадських організацій.

Як правило, в громадську роботу ідуть дуже активні люди, які можливо якийсь певний біль через себе пропустили. Робота з людьми старшого віку, робота з дітьми чи робота з неповносправними - цим всім займаються громадські організації, які мають підтримку міста. З другої сторони ми також тішимось великою співпрацею з церквою, що священики працюють сьогодні разом з містом і роблять багато добрих справ. Власне сьогоднішня зустріч дає можливість запланувати нашу спільну роботу на наступний рік.

міський голова Львова Андрій Садовий.

В рамках програми "Перший кар’єрний крок" відбулась зустріч з громадськими організаціями. Це робоча зустріч з метою стратегічного планування спільних дій на 2011 рік. Основна мета зустрічі - надати можливість громадським організаціям за презентувати себе та свої плани, створити сприятливу платформу для розвитку ідей та проектів з різних напрямків. Ми хочемо разом розшити та зміцнити громадські ініціативи та рухи

заступник начальника відділу кадрів Львівської міської ради Галина Бордун.