Презентація молодіжного порталу «П’ятниця» та радіо «Понеділок»

  • 22.12.2010, 15:45
  • 1206
Для молоді – більше можливостей. Відтепер молодь Львова матиме свій інформаційний інтернет-портал та молодіжне радіо, а молоді журналісти – ще одну можливість реалізувати свій творчий потенціал. З 22 грудня розпочинає функціонувати молодіжний сайт "П’ятниця" (www.FridayLviv.net) та он-лайн радіо "Понеділок".

Молодіжна громадська організація "П’ятниця" за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» реалізувала проект "Розвиток молодіжного медіа-холдингу "П’ятниця за допомогою новітніх комунікаційних технологій".

Молодіжний сайт "П’ятниця" - це одночасно веб-ресурс молодіжної громадської організації "П’ятниця" та інформаційний портал для молоді, де завжди можна буде знайти корисну та актуальну інформацію. Ідея реалізувати такий проект виникла під час видання газети "П’ятниця". Ми зрозуміли, що молодь досі не має такого ресурсу, де вона могла б черпати інформацію, яка потрібна саме їм: про навчання, стажування, якісне дозвілля».

керівник проекту "Розвиток молодіжного медіа-холдингу "П’ятниця"

за допомогою новітніх комунікаційних технологій"

Світлана Крижанівська

При створенні сайту ми врахували ті аспекти, які дозволять журналістам працювати у стилі "нового медіа". Сайт оптимізований для "громадської журналістики", адже він синхронізований із соціальними мережами, має можливість для молодих журналістів вести блоги та ставити свої новини".

Дмитро Галько, менеджер проектів "Е Дизайн Студіо"

Також на сайті буде представлено Інтернет – радіо "Понеділок", на якому можна буде послухати як музику, так і корисні новини та програми. Окрім цього, усі програми можна буде завантажити та прослухати у зручний час.

Радіо популяризуватиме молодих львівських виконавців та українську музику. Журналісти записуватимуть подкасти та працюватимуть у прямому ефірі.

Ми запрошуємо молодь зайти на їх новий ресурс, де вони черпатимуть інформацію. Звертаємось до представників громадських організацій, навчальних  закладів та тих, хто працює з молоддю – подавати інформацію. І, звичайно ж, запрошуємо молодих журналістів у нашу команду реалізовувати свій потенціал.

Світлана Крижанівська.

Довідка

Світлана Крижанівська, керівник проекту: 097-70-06-675, e-mail: sv.kr.lviv@gmail.com.